Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

2017/2018-as tanév

 

2018.június

Marót Rezső megyei matematikaverseny, 6. évfolyam

Pusztay Szabolcs - 2. helyezés
Gratulálunk!


2018.május

Városi díjátadó ünnepség

Iskolánkból az alábbi tanulókat és felkészítő tanáraikat díjazták a Városi díjátadó ünnepségen:
Varga Hanna és Setét Szonja /magyar irodalom/ - Brunner Ferencné,
Jackl Nikolett /matematika/ - Polányiné Schatz Anikó,
Pusztay Szabolcs /matematika/ - Ferenczi Zsolt,
Kovács András /informatika/.

Gratulálunk!


2018.május 15.

Megyei német nyelvi írásbeli verseny

Petrik Áron - 3. hely
Gratulálunk!


2018.május 15.

Tudásbajnokság - megyei döntő

Izsák Albert 1. osztály, matematika 1. hely,
Varga Hanna 5.osztály, történelem 1.hely és országos döntős!
Jackl Nikolett 5. osztály, matematika 1. hely és országos döntős!
Varga Hanna 5. osztály, természetismeret 3. hely,
Fojt Anna 5. osztály, irodalom 4. hely,
Gergely Tamara 3. osztály, matematika 6. hely,
Holló Zalán 5. osztály, matematika 6. hely,
Barta Botond 2. osztály, matematika 7. hely,
Bublovics Petra 2. osztály, matematika 7. hely,
Nagy Zsolt 2. osztály, környezetismeret 7. hely,
Pekár Márton 4. osztály, matematika 8. hely,
Varga Márton 3. osztály, környezetismeret 9. hely,
Jackl Vivien 3. osztály, matematika 10. hely,
Varga-Nagy Vilmos 4. osztály, matematika 10. hely,
Fodor Kinga 5. osztály, történelem 10. hely,
Fojt Anna 5. osztály, anyanyelv 10. hely.
Gratulálunk!


2018.május 15.

Dózsa György Általános Iskola által szervezett Német nyelvi megyei írásbeli verseny

Tőkés Péter - 1. hely
Nagy Lara - 2. hely
Gratulálunk!


2018.május

"Jó szerencsét!" városi helytörténeti verseny

Polgár Milán - 1. hely
Jackl Vivien - 2. hely
Gratulálunk!


2018.április 27.

Illusztrációs rajzverseny

Varga Márton - 1. hely
Varga Hanna - 2. hely
Gratulálunk!


2018.április

Országos Logikaverseny döntője

3-4. évfolyamosok között
Jackl Vivien 10. helyezett,
Kövesi Viktor 16. helyezett lett.
5-6. évfolyamosok között
Jackl Nikolett 3. helyezett,
Kövesi Alíz 11. helyezett lett.
Gratulálunk!


2018.04.12.

Kölcsey Ferenc Általános Iskola által szervezett megyei rajzverseny

Erdélyi Éva - 3.hely
Gratulálunk!


2018.03.28.

Környezetvédelmi csapatverseny - 4. évfolyam
1.hely

Csapattagok:
Kiss-Deák Bálint
Érchegyi Ágnes
Szabó Levente
Gratulálunk!


2018.03.28.

Környezetvédelmi csapatverseny - 3. évfolyam
1.hely

Csapattagok:
Jackl Vivien
Polgár Milán
Zábráczki Anna
Farkas Zsófia
Gratulálunk!



2018.03.02.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny és Gordiusz Matematika Tesztverseny
megyei forduló

Pusztay Szabolcs - 1.hely és bejutott az országos döntőbe
Jackl Vivien - 14.hely
Szívből gratulálunk!


2018.03.01.

Bolyai Matematikaverseny

Jackl Vivien - 3.hely
Gergely Tamara - 2.hely
Holló Zalán - 3.hely
Gratulálunk!


2018.01.03.

Szabó Magda országos irodalmi csapatverseny

4.helyezés

Csapattagok:
Setét Szonja
Varga Hanna
Gratulálunk!


2017.11.24.

Városi angol nyelvi csapatverseny

1.helyezés

Csapattagok:
Horváth Kíra
Csiszár Márton
Götz Márk
Kovács Krisztina
Gratulálunk!


2017.11.10.

Mosolygós Gyermekekért Alapítvány rajzpályázata

Dubiel Mercedes - 1.helyezett
Varga Hanna - Különdíj
Gratulálunk!


2017.10.20.

Görgényi István emlékére rendezett alkotói pályázat díjazottjai

Varga Hanna 5.b - 1.helyezett
Dubiel Mercedes 7.b - 2.helyezett
Varga Márton 3.b - 3.helyezett
Gratulálunk!



 

2016/2017-es tanév

Eddigi versenyeredmények 2016/17-es tanév : ITT


2017.06.03.

A Kertvárosi Általános Iskolásoknak kiírt "Alkotói pályázat" eredményeként iskolánkból az alábbi tanulókat díjazták a Nyúlkenyér Fesztiválon:

1.osztály: 1. helyezett: Bublovics Petra és Budai Sára 2. helyezett: Balogh Krisztina
2. osztály: 1. helyezett: Gergely Tamara 2. helyezett: Varga Márton 3. helyezett: Varga Benjámin
3. osztály: 1. helyezett: Fodor Dóra 2. helyezett: Falkai Regő Maxim 3. helyezett: Horváth Luca
4. osztály: 1. helyezett: Varga Hanna 2. helyezett: Erdélyi Éva
5. osztály: 1. helyezett: Kiss Virág 3. helyezett: Balogh Bence
6. osztály: 3. helyezett: Polgár Fruzsina
7. osztály: 1. helyezett: Kovács Krisztina Eszter
Több fotó Képgalériánkban látható.
Gratulálunk!


2017.05.26.

"Nagy Digitális Kaland" Informatika területi csapatverseny

2. hely
Csapattagok:
Balogh Ferenc
Holló Zalán
Skrinyár Ákos
Gratulálunk!


2017.05.

Daléneklési verseny

Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskolában rendezett daléneklési verseny:
Szilvási Emese - 2.hely
Gratulálunk!


2017.05.03.

Megyei írásbeli német nyelvi verseny

Skrinyár Simon - 1.hely
Vadócz Péter - 2.hely
Gratulálunk!


2017.05.04.

Bendegúz Tudásbajnokság, matematika megyei forduló

Zsigmond Attila László - 7.hely
Gratulálunk!


2017.05.03.

Jó szerencsét! helytörténeti városi vetélkedő

Jackl Nikolett - 1.hely
Polgár Milán - 2.hely
Jackl Vivien - 3. hely
Gratulálunk!



2017.05.02.

Gárdonyi Géza Országos Logikaverseny

Jackl Vivien - 6.hely
Gratulálunk!


2017.04.07.

Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny, döntő - Szeged

Jackl Nikolett - 4.hely
Gratulálunk!


2017.04.07.

Bendegúz Tudásbajnokság matematika tantárgyból

Varga-Nagy Vilmos - arany fokozat
Grásel Péter - arany fokozat
Zsigmond Attila - arany fokozat
Gratulálunk!


2017.04.07.

Megyei német mesemondó verseny

Setét Szonja - Különdíj
Gratulálunk!


2017.04.03.

Kistérségi Tanulmányi Verseny, Történelem tantárgy - 3.hely

Csapattagok:
Holy Fanni
Pfau Réka
Mári Lilla
Gratulálunk!


2017. 03.

Városi Környezetvédelmi Verseny - 3.hely

Csapattagok:
Nemcsik Nóra
Nagyházi Flóra
Kiss-Deák Bálint
Szabó Levente
Gratulálunk!


2017.

Bendegúz Tudásbajnokság

Jackl Vivien szövegértésből és matematikából arany fokozatot ért el.
Nagy Jázmin környezetismeretből ezüst fokozatot kapott
Gratulálunk!


2017.

Szuper Tudorka rajzpályázat

Varga Hanna "Az én világom!" témában 1.helyezést ért el.
Gratulálunk!


2017.03.14.

Sárberki Informatika verseny

Paint kategória

Varga Hanna - 1.hely


2017.03.03

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló

Gergely Tamara - 4.hely
Gratulálunk!


2017.02.27.

Bolyai matematikaverseny döntő

Darmstädter Ádám - 1.hely + különdíj
Holy Fanni - 2.hely
Pusztay Szabolcs - 3.hely
Holló Zalán - 3.hely
Gratulálunk!


2017.02.27.

Kodály Zoltán Általános Iskola rajzpályázat

Szalai Fanni 2.hely


2016.11.25.

Városi Német Csapatverseny - 3.hely

Csapattagok:
Holy Fanni
Skrinyár Simon
Dubiel Mercedes
Petrik Áron


2016.11.18.

V. Komárom-Esztergom Megyei Tehetségkutató Rajzverseny

Balogh Krisztina - 3.hely

Varga Hanna - Különdíj



 

 

2015/2016-os tanév

Eddigi versenyeredmények 2015/16-os tanév : ITT


2016.05.27.

Herman Ottó Országos Biológia Verseny - szóbeli kategória

Arnóczky Lóránt IV. hely



2016.05.11.

Megyei német nyelvi írásbeli verseny

Kovács Bálint I. hely

Cuellar Magyar Ádám I. hely

Petrik Áron II. hely

Richter Zsolt II. hely

Skrinyár Simon III. hely

Csepregi Antónia V. hely

Nagy Alexandra VI. hely

Mári Lilla VII. hely


2016.05.07.

Regionális szavalóverseny - Tata

Dubiel Mercedes - Bronz fokozat


2016.04.24.

Herman Ottó Országos Biológia verseny - megyei döntő

Arnóczky Lóránt I. hely
Darmstädter Ádám I.hely
Réti Bence II.hely


2016.04.28-29.

Matekguru matematika csapatverseny - országos döntő VI.hely

Csapattagok: Hérics Milán, Nagy Alexandra, Szilvási Emese, Takács Katalin


2016.04.21.

Lábas Antal Informatikai Emlékverseny

Varga Hanna II. hely
Spiák István III. hely


2016.04.19.

Városi angol tesztíró verseny

Tóth Levente I. hely
Szentesi Dániel II.hely
Pákai Tamás II.hely


2016.04.17.

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny - megyei döntő

Mári Lilla II.hely
Vadócz Péter III.hely
Ódor Boglárka V.hely


2016.04.15.

Tudásbajnokság matematika megyei döntő

Darmstädter Ádám III. hely


2016.04.08.

Megyei német mesemondó verseny

Dubiel Mercedes különdíjas lett


2016.04.04.

Városi Környezetvédelmi csapatverseny

3.b II. hely
Csapattagok: Fojt Anna, Jackl Vivien, Varga Hanna, Vrba Dorottya
5.b II. hely
Csapattagok: Balogh Titanilla, Nagy Alexandra, Polgár Fruzsina, Szilvási Emese


2016.03.18.

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei forduló

Varga Hanna IV. hely


2016.03.17

Városi Természetismereti verseny

Iskolánk csapata a Városi Természetismereti versenyen II. helyezést ért el.
A csapat tagjai, Pintér Dávid 6.b, Pákai Tamás 7.b, Arnóczky Lóránt 8.b tanulók.
Felkészítő tanár: Tóthné Guba Zsuzsanna



2016.02.29

Matek Guru Matematikai Csapatversenyen

az 5.b osztály csapata a DÖNTŐBE jutott!
Csapattagok: Nagy Alexandra, Szilvási Emese, Takács Katalin, Hérics Milán


2015.12.10.

"Népek karácsonya" - városi angol/német csapatverseny

Angol csapat: I. hely
Német csapat: II. hely
Angolos csapattagok: Sebestyén Dóra, Pákai Tamás, Nagy Anna, Vakán Vivien
Németes csapattagok: Csepregi Antóia, Ulrich Márk, Kovács Bálint, Dubiel Mercedes


 

2015.11.16.

"A négy elem meg én" - városi környezetvédelmi csapatverseny

7.b II. hely
8. b III.hely
7.b osztály csapattagjai: Damstädter Ádám, Fazekas Miklós, Wittmann Bence
8.b osztály csapattagjai: Dankó Gréta, Kepess Imola, Sebestyén Dóra


 

2016.01.25

BOLYAI MATEMATIKAVERSENY DÖNTŐ feladatsorok: ITT


2015.11.26

BOLYAI MATEMATIKAVERSENY III. forduló letöltése: ITT


2015.10.09

BOLYAI MATEMATIKAVERSENY II. forduló letöltése: ITT


2015.09.04

BOLYAI MATEMATIKAVERSENY I. forduló letöltése: ITT

 

Kertvárosi ÁMK Bolyai János Általános Iskolája - 2800 Tatabánya, Hadsereg utca 40/a - Telefon: 34/311-772