Kompetencia alapú oktatási programcsomagok alkalmazása – egyéni képzések:
Szövegértés-szövegalkotás 1-4. - egyéni képzés 30 óra
2010. január14-16. Szentesiné Géber Nóra, Brunner Ferencné
Matematika 1-4. – egyéni képzés 30 óra
2010. január 28-30. Hetényiné Gál Matild Márta, Vasadiné Fódi Mariann
Idegen nyelvi képzés 1-6. – egyéni képzés 30 óra
2010. január 28-30. Dér Judit
Matematika 5-8. – egyéni képzés 30 óra
2010. március 17., 20., 27. Polányiné Schatz Anikó
Projektpedagógia – egyéni képzés 30 óra
2010. február 3 – 5. Kovács Zoltánné, Makainé Bödör Lilla, Tóthné Guba Zsuzsanna
Változásmenedzsment - egyéni képzés 30 óra
2010. február 16 – 18. Kovács Zoltánné, Makainé Bödör Lilla, Tóthné Guba Zsuzsanna
Kooperatív képzés - egyéni képzés 30 óra
2010. február 17., 19 – 20. Hetényiné Gál Matild Márta
Tevékenységközpontú pedagógiák - egyéni képzés 30 óra
2010. február 24., február 26 – 27. Szentesiné Géber Nóra
Informatikai alapozó - egyéni képzés 30 óra
2010. március 4 – 6. Vasadiné Fódi Mariann
Differenciált tanulásszervezés - egyéni képzés 30 óra
2010. március 10 -12. Dér Judit
Új tanulásszervezési eljárások - egyéni képzés 30 óra
2010. március 29 -31. Vasadiné Fódi Mariann, Hetényiné Gál Matild Márta, Szentesiné Géber Nóra, Brunner Ferencné, Polányiné Schatz Anikó, Dér Judit
IKT - egyéni képzés 30 óra
2010. április 8 -10. Vasadiné Fódi Mariann, Hetényiné Gál Matild Márta, Szentesiné Géber Nóra, Brunner Ferencné
IKT - egyéni képzés 30 óra
2010. április 22 – 24.Polányiné Schatz Anikó, Dér Judit
Okos(koc)ka - egyéni képzés 30 óra
2010. április 9-10., 12., 2010. május 17. Jóna Imréné, Natoviczné Pordán Ildikó, Kovács-Dunai Irén, Pokornyné Zimmermann Teréz
Tanulás tanulása tanulásmódszertan - egyéni képzés 30 óra
2010. május 3-5. Brunner Ferencné
Hatékony tanuló-megismerési technikák - egyéni képzés 30 óra
2010. június 24 – 26.Vasadiné Fódi Mariann
Professzionális tanári kommunikáció
2010. Polányiné Schatz Anikó
IPR alkalmazását támogató tantestületi módszertani képzés – kooperatív tanulás – 30 óra
2010. június 16-18.Berkiné Müller Orsolya, Ferenczi Zsolt, Halmi Ágnes, Jóna Imréné, Kovács-Dunai Irén, Martinek Éva, Nagy Gizella, Nagyné Pirka Beáta, Nagyné Túri Krisztina, Natoviczné Pordán Ildikó, Oroszné Baksai Annamária, Pokornyné Zimmermann Teréz, Seffer Tímea, Simon Éva, Cserhalminé Péter Gizella, Krcs Tóth Zsuzsanna, Molnárné Hérincs Anna
SNI-s gyermekek együttnevelésére felkészítõ tréning – 60 óra
2010. május 20-22., 2010. május 27-29. Hetényiné Gál Matild Márta, Makainé Bödör Lilla, Ferenczi Zsolt, Oroszné Baksai Annamária
Mérés-értékelés képzés – 60 óra
2010. május 13-15., 2010. június 03-05. Polányiné Schatz Anikó